İletişim

Telefon : (+90) 252 363 99 88
Email : esrakazmaz@kazmaz.av.tr

Av. Esra Hasanoğlu Kazmaz

Avukat & Arabulucu

Biyografi

Av. Esra HASANOĞLU KAZMAZ 1998 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1999 yılında İstanbul Barosuna kaydını yaptırarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. 2004 yılından itibaren Kazmaz & Yalçın Avukatlık Ofisinde kurucu ortak olarak avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Av. Esra HASANOĞLU KAZMAZ 20 yılı aşkın mesleki tecrübesiyle, Bodrum ve çevresinde faaliyet gösteren birçok ulusal ve uluslararası firmaya, gayrimenkul, emlak ve turizm şirketlerine, Belediye Başkanlığına, özel bankalara ve gerçek kişilere hukuki hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Özellikle gayrimenkul hukuku, inşaat hukuku, yabancılar ve vatandaşlık hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, aile hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında dava vekilliği ve hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Av. Esra HASANOĞLU KAZMAZ 17.02.2017 yılında Arabuluculuk Daire Başkanlığı nezdinde arabulucu olmaya hak kazanmış ve halen iş hukuku alanında uzman arabulucu olarak ve ticari uyuşmazlıklarda arabulucu olarak faaliyet göstermektedir.