İletişim

Telefon : (+90) 252 363 99 88
Email : info@kazmaz.av.tr

Vıctorıa WILLIAMS

Yeminli Mütercim Tercüman – Yabancılar Departman Yöneticisi

Biyografi

1975 yılında Winchester, İngiltere’de doğmuştur. 1992 yılında WSM Kolejinden İşletme ve Finans Yüksek Ulusal Diploması alıp, tam zamanlı iş hayatı İngiltere’nin Sosyal ve Sağlık Yardım Müdürlüğün’ de başlamıştır.

1996 senesinde Türkiye’ de Bodrum’ a yerleşen Victoria, Dedeman grubunda halkla ilişkiler görevinden sonra, İstanbul’a taşınarak yabancı bir iş insanının özel danışmanı olarak çalıştı. 2003 yılında Bodrum’a döndü ve yabancıların Türkiye’ye olan yatırım ilgilerinin artması üzerine uluslararası bir emlak/satış pazarlama şirketinde satış ve ofis müdürü olarak kariyerini farklı bir yöne çekmiştir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen emlak komisyonculuğu kursunu başarıyla bitirip, bölgenin ilk sertifikalı emlakçılardan biri olmuştur.

2005 de emlak sektöründe kazandığı tecrübesi kullanarak, Victoria bu kez de İstanbul’da bilenen müteahhit firmaların Bodrum/Milas bölgesinde bulunan proje satış müdür ve yatırım danışmanlığını yapmıştır. Bu süreçte gayrimenkul sorunları, sözleşmeler ve elbette çözümler ile de uğraşarak hukuki dünyayı yaklaşmaya başlamıştır.

Victoria 2007 senesinin başında Kazmaz & Yalçın Avukatlık Bürosu ailesine yabancı müvekkil sorumlusu olarak katılmıştır. Zaman içerisinde gayrimenkul konuları dışında, yabancıların etkilendiği birçok hukuki konu hakkında da bilgi sahip olmuştur ve bugün yabancılar departmanın yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda yeminli mütercim tercümandır.