İletişim

Telefon : (+90) 252 363 99 88
Email : cemyalcin@kazmaz.av.tr

Av. Cem Yalçın

Avukat & Arabulucu

Biyografi

Av. Cem YALÇIN 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup, 1995 yılında mezun olmuştur. 1997 yılında Ankara Barosuna kaydını yaptırarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. 1998 yılında Bodrum’a yerleşmiş, Muğla Barosu’na nakil olmuştur. 2004 yılında, Av. Esra HASANOĞLU KAZMAZ ile deneyimlerini birleştirmiş ve Kazmaz & Yalçın Avukatlık Ofisinde kurucu ortak olarak avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Av. Cem YALÇIN 23 yıllık mesleki mesleki tecrübesiyle, Bodrum ve çevresinde faaliyet gösteren birçok ulusal ve uluslararası firmaya, gayrimenkul, emlak ve turizm şirketlerine, Belediye Başkanlığına, özel bankalara ve gerçek kişilere hukuki hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Özellikle icra hukuku, borçlar hukuku, gayrimenkul hukuku, inşaat hukuku, vergi hukuku, idare hukuku, ticaret hukuku, miras hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında dava vekilliği ve hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Av. Cem YALÇIN 17.02.2017 yılında Arabuluculuk Daire Başkanlığı nezdinde arabulucu olmaya hak kazanmış ve halen ticari uyuşmazlıklarda arabulucu olarak faaliyet göstermektedir.