Hakkımızda

KAZMAZ & YALÇIN Avukatlık Bürosu

Kazmaz & Yalçın
Avukatlık Bürosu

1998 yılında Bodrum’da avukatlık mesleğine başlayan Av. Cem Yalçın ile 2002 yılında Bodrum’a yerleşen ve mesleklerine burada devam eden  Av. Esra Hasanoğlu Kazmaz ile Av. Remzi Kazmaz, 2004 yılında bir araya gelerek, deneyimlerini ve emeklerini birleştirmişler ve Kazmaz & Yalçın Avukatlık Bürosu’nu kurmuşlardır. 17 yıldır kesintisiz devam eden ortaklıkları ile Kazmaz&Yalçın Avukatlık Ofisi Ulusal ve Uluslararası alanda, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, İdare Hukuku, Bankacılık ve Sigorta Hukuku, Spor Hukuku, alanında faaliyet göstermektedir.

Kazmaz & Yalçın Avukatlık Ofisi, deneyimli, dinamik, genç ve güçlü kadrosuyla, Bodrum’da Kurumsal bir yapıyla çalışan ilk hukuk bürolarındandır.

Dava vekilliği, Hukuki Danışmanlık ve Arabuluculuk alanlarında tecrübeli ve güçlü kadrosuyla tüm yerli/yabancı gerçek ve tüzel kişilere, karşılaştıkları veya karşılaşacakları konularda sonuç odaklı hukuki çözümler üretmekte, önleyici hukuk alanında paralel tedbirler almaktadır. Kazmaz & Yalçın Avukatlık Ofisi, danışanlarının ve müvekkillerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak, projeler geliştirir, bunları yönetir ve konusunda uzman profesyonel kadrolarla çalışır.

Kazmaz & Yalçın Avukatlık Bürosu, müvekkillerine Türkçe ve İngilizce hizmet verebilmektedir. Yerli müvekkillerinin yanı sıra yabancı müvekkillerine de hedeflerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için hukuk hizmeti vermekte olup, vatandaşlık kazanımı, oturma izni ve çalışma izni süreçlerinde deneyimlerini paylaşmaktadır.

Kazmaz &Yalçın Hukuk Bürosu, İstanbul’da faaliyet gösteren, Kazmaz & Aksucu Hukuk Ofisiyle ortak alanlarda iş birliği yaparak, ülke düzeyinde farklı partner hukuk bürolarıyla çalışmaktadır.

“Adalet önce devletten gelir, çünkü hukuk devletin toplumsal düzenidir.” Aristo